Automobilis donoras
Dacia
Logan VAN
2007–
Automobilio duomenys
- Markė
- Dacia
- Modelis / serija
- Logan VAN
- Karta
- Logan VAN (2007–)
- Metai
- 2007
- Kuras
- Benzinas
- Kėbulo tipas
- Other
- Pavarų dėžė
- Mechaninė
Dacia Logan VAN 2007 Mechaninė
4 dalys sandėlyje
Visos dalys (4)Pardavėjas
Pardavėjas
Partsyol
Nyderlandai
Specializacija
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
4 dalys iš šio Dacia Logan VAN

Priekinių durų apmušimas
Front door card panel trim Dacia Logan VAN — Dacia Logan VAN (2007–present)
Nuimta nuo: Dacia Logan VAN (2007–present) · Benzinas · Mechaninė
OEM 809003691R · Naudota · Partsyol · Prancūzija
107,80 €
Žiūrėti dalį
Galinė sandarinimo guma (ant kėbulo)
Rear door rubber seal (on body) Dacia Logan VAN — Dacia Logan VAN (2007–present)
Nuimta nuo: Dacia Logan VAN (2007–present) · Benzinas · Mechaninė
OEM 769239753R · Naudota · Partsyol · Prancūzija
30,80 €
Žiūrėti dalį
Galinis tiltas
Rear axle beam Dacia Logan VAN — Dacia Logan VAN (2007–present)
Nuimta nuo: Dacia Logan VAN (2007–present) · Benzinas · Mechaninė
OEM 555010109R · Naudota · Partsyol · Prancūzija
173,80 €
Žiūrėti dalį
Galinis amortizatorius
Rear shock absorber/damper Dacia Logan VAN — Dacia Logan VAN (2007–present)
Nuimta nuo: Dacia Logan VAN (2007–present) · Benzinas · Mechaninė
OEM 562102517R · Naudota · Partsyol · Prancūzija
41,80 €
Žiūrėti dalį