Purkuauto
Toyota
Land Cruiser J20 J20u
2008–
Auton tiedot
- Merkki
- Toyota
- Malli / sarja
- Land Cruiser J20 J20u
- Sukupolvi
- Land Cruiser J20 J20u (2008–)
- Vuosi
- 2008
- Iskutilavuus
- 4 664 cm³
- Teho
- 212 kW (288 hv)
- Polttoaine
- Petrol
- Korimalli
- Other
- Vaihteisto
- Manual
- Mittarilukema
- 168 796 km
Toyota Land Cruiser J20 J20u 2008 Manual
3 osaa varastossa
Näytä kaikki 3 osaaMyyjä
Myyjä
Partsyol
Alankomaat
Erikoisala
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
3 osaa autosta Toyota Land Cruiser J20 J20u

Pysäköintitutkan anturi
Parking PDC sensor Toyota Land Cruiser J20 J20u — Toyota Land Cruiser J20 J20u (2008–present)
OEM 8934133140 · Used · Partsyol · Espanja
58,56 €
Näytä osa
Ohjausakseli
Steering wheel axle Toyota Land Cruiser J20 J20u — Toyota Land Cruiser J20 J20u (2008–present)
OEM 4581060090 · Used · Partsyol · Espanja
395,31 €
Näytä osa
Jakovaihteisto
Gearbox transfer box case Toyota Land Cruiser J20 J20u — Toyota Land Cruiser J20 J20u (2008–present)
OEM 3610060B01 · Used · Partsyol · Espanja
1 996,50 €
Näytä osa