Vůz na díly
Fiat
Panda III
2011–
Údaje o vozidle
- Značka
- Fiat
- Model / řada
- Panda
- Generace
- Panda III (2011–)
- Rok výroby
- 2014
- Palivo
- Benzín
- Karoserie
- Other
- Převodovka
- Manuální
Fiat Panda III 2014 Manuální
4 díly skladem
Zobrazit všechny 4 dílyProdejce
Prodejce
Partsyol
Nizozemsko
Specializace
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
4 díly z vozu Fiat Panda

Zámek nákladových dveří
Loading door lock Fiat Panda III — Fiat Panda III (2011–present) · 2014
Z vozu: Fiat Panda III (2011–present) · 2014 · Benzín · Manuální
OEM 51876009 · Použitý · Partsyol · Francie
22,00 €
Zobrazit díl
Zámek zadních dveří
Rear door lock Fiat Panda III — Fiat Panda III (2011–present) · 2014
Z vozu: Fiat Panda III (2011–present) · 2014 · Benzín · Manuální
OEM 52191506 · Použitý · Partsyol · Francie
53,90 €
Zobrazit díl
Světlomet
Headlight/headlamp Fiat Panda III — Fiat Panda III (2011–present) · 2014
Z vozu: Fiat Panda III (2011–present) · 2014 · Benzín · Manuální
OEM 52193555 · Použitý · Partsyol · Francie
73,70 €
Zobrazit díl
LED denní svícení
LED Daytime headlight Fiat Panda III — Fiat Panda III (2011–present) · 2014
Z vozu: Fiat Panda III (2011–present) · 2014 · Benzín · Manuální
OEM 52174841 · Použitý · Partsyol · Francie
40,70 €
Zobrazit díl