Samochód dawca
Volkswagen
ID. Buzz
2022–
Dane pojazdu
- Marka
- Volkswagen
- Model / seria
- ID. Buzz
- Generacja
- ID. Buzz (2022–)
- Rok produkcji
- 2025
- Typ nadwozia
- Other
- Skrzynia biegów
- Manualna
- Przebieg
- 1111 km
Volkswagen ID. Buzz 2025 Manualna
3 części na stanie
Zobacz wszystkie części (3)Sprzedawca
Sprzedawca
Partsyol
Holandia
Specjalizacja
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
3 części z samochodu Volkswagen ID. Buzz

Ramię wycieraczki szyby przedniej / czołowej
Front wiper blade arm Volkswagen ID. Buzz — Volkswagen ID. Buzz (2022–present) · 2025
OEM 1T3955409 · Used · Partsyol · Szwecja
92,87 €
Zobacz część
Mechanizm wycieraczek szyby przedniej / czołowej
Front wiper linkage Volkswagen ID. Buzz — Volkswagen ID. Buzz (2022–present) · 2025
OEM 1T3955023A · Used · Partsyol · Szwecja
124,87 €
Zobacz część
Silniczek wycieraczek szyby przedniej / czołowej
Wiper motor Volkswagen ID. Buzz — Volkswagen ID. Buzz (2022–present) · 2025
OEM 1T3955024A · Used · Partsyol · Szwecja
299,90 €
Zobacz część