Donorauto
BMW
2 Active Tourer U06
2021–
Voertuiggegevens
- Merk
- BMW
- Model / serie
- 2 Active Tourer
- Generatie
- 2 Active Tourer U06 (2021–)
- Bouwjaar
- 2021
- Cilinderinhoud
- 1.499 cm³
- Vermogen
- 100 kW (136 pk)
- Carrosserievorm
- Other
- Versnellingsbak
- Handgeschakeld
- Kilometerstand
- 6.818 km
BMW 2 Active Tourer U06 2021 Handgeschakeld
7 onderdelen op voorraad
Alle 7 onderdelen bekijkenVerkoper
Verkoper
Partsyol
Nederland
Gespecialiseerd in
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
7 onderdelen van deze BMW 2 Active Tourer

Remklauw voor
Front brake caliper BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 8846690 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 53,90
Bekijk onderdeel
Remschijf voor
Front brake disc BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 6891079 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 269,50
Bekijk onderdeel
Regeleenheid dodehoekdetectie
Blind spot module BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 5A575A4 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 225,50
Bekijk onderdeel
Set hydrauliek achterklep
Tailgate hydraulic set BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 5A2BCB6 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 215,82
Bekijk onderdeel
Achterklep/kofferdeksel
Tailgate/trunk/boot lid BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 8494156 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 376,19
Bekijk onderdeel
Stuurhuis (stuurinrichting)
Steering rack BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 32105A55E46 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 879,84
Bekijk onderdeel
Koplamp
Headlight/headlamp BMW 2 Active Tourer U06 — BMW 2 Active Tourer U06 (2021–present)
OEM 5A42248 · Used · Partsyol · Duitsland
€ 688,05
Bekijk onderdeel