Donorauto
Skoda
Fabia Mk4 (6VA)
2021–
Voertuiggegevens
- Merk
- Skoda
- Model / serie
- Fabia Mk4
- Generatie
- Fabia Mk4 (6VA) (2021–)
- Bouwjaar
- 2017
- Brandstof
- Diesel
- Carrosserievorm
- Other
- Versnellingsbak
- Handgeschakeld
Skoda Fabia Mk4 (6VA) 2017 Handgeschakeld
8 onderdelen op voorraad
Alle 8 onderdelen bekijkenVerkoper
Verkoper
Partsyol
Nederland
Gespecialiseerd in
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
8 onderdelen van deze Skoda Fabia Mk4

Radioantenne
Radio antenna Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6C0035849H · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 19,80
Bekijk onderdeel
Sigarettenaansteker
Cigarette lighter Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6V0857367A9B9 · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 12,10
Bekijk onderdeel
Slot motorkap
Engine bonnet/hood lock/catch Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6V0823509D · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 17,60
Bekijk onderdeel
Kap sleepoog voor
Front tow hook cap/cover Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6V0807241 · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 12,10
Bekijk onderdeel
Wielkastscherm achter
Rear arch fender liner splash guards Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6V6810970B · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 33,00
Bekijk onderdeel
Draagbalk achterbumper
Rear bumper support beam Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 6V6807251A · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 12,10
Bekijk onderdeel
Ruitenwisserarm achter
Rear wiper blade arm Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 5G995570703C · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 28,60
Bekijk onderdeel
Verlichting achterbank
Rear seat light Skoda Fabia Mk4 (6VA) — Skoda Fabia Mk4 (6VA) (2021–present) · 2017
OEM 3V9947291AY20 · Used · Partsyol · Frankrijk
€ 12,10
Bekijk onderdeel