Fiat
500 Abarth
2008–
Bildata
- Mærke
- Fiat
- Model/serie
- 500 Abarth
- Generation
- 500 Abarth (2008–)
- Årgang
- 2024
- Slagvolumen
- 1.368 ccm
- Effekt
- 99 kW (135 hk)
- Brændstof
- Petrol
- Karosseritype
- Hatchback
- Gearkasse
- Manual
- Motorkode
- 312A1000
- Kilometerstand
- 56.272 km
Fiat 500 Abarth 2024 Manual
22 dele på lager
Se alle 22 deleSælger
Sælger
Partsyol
Nederlandene
Specialiseret i
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
22 dele fra denne Fiat 500 Abarth

AC-køler (kondensator)
A/C cooling radiator (condenser) Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 5A0290000 · Used · Partsyol · Belgien
127,84 €
Se delen
AC-kompressor (pumpe)
Air conditioning (A/C) compressor (pump) Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 52060461 · Used · Partsyol · Belgien
105,28 €
Se delen
AC-rør/-slange
Air conditioning (A/C) pipe/hose Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 52062523 · Used · Partsyol · Belgien
37,60 €
Se delen
Vandkøler
Coolant radiator Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 8874500 · Used · Partsyol · Belgien
127,84 €
Se delen
Blæsersæt
Fan set Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 51819060 · Used · Partsyol · Belgien
203,05 €
Se delen
Motor
Engine Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 73503842 · Used · Partsyol · Belgien
1.654,43 €
Se delen
Motorbeslag
Engine mount bracket Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 5189136000 · Used · Partsyol · Belgien
67,68 €
Se delen
Generator
Generator/alternator Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 52003514 · Used · Partsyol · Belgien
127,84 €
Se delen
Startmotor
Starter motor Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 51890631 · Used · Partsyol · Belgien
52,65 €
Se delen
Kofangerskum bag
Rear bumper foam support bar Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 52026786 · Used · Partsyol · Belgien
75,21 €
Se delen
Bagklap/bagagerumslåg
Tailgate/trunk/boot lid Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 51981354 · Used · Partsyol · Belgien
413,61 €
Se delen
Bærearm for
Front control arm Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 50710291 · Used · Partsyol · Belgien
30,09 €
Se delen
Servoslange/-rør
Power steering hose/pipe/line Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 735674919 · Used · Partsyol · Belgien
203,05 €
Se delen
Styretøj (tandstang)
Steering rack Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 735674919 · Used · Partsyol · Belgien
127,84 €
Se delen
Mekanisk del til styretøj
Steering rack mechanical part Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 51965670 · Used · Partsyol · Belgien
165,44 €
Se delen
Kulfilter (aktivt kul)
Active carbon filter fuel vapour canister Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 518942460 · Used · Partsyol · Belgien
45,12 €
Se delen
Brændstofpumpe (i tank)
In-tank fuel pump Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 51818016 · Used · Partsyol · Belgien
67,68 €
Se delen
Intercoolerslange/-rør
Intercooler hose/pipe Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
Used · Partsyol · Belgien
37,60 €
Se delen
Katalysator/FAP/DPF-partikelfilter
Catalyst/FAP/DPF particulate filter Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 50546951 · Used · Partsyol · Belgien
661,77 €
Se delen
Forrude
Front windscreen/windshield window Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 735511779 · Used · Partsyol · Belgien
248,16 €
Se delen
Læselys for
Front seat light Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 7355229450 · Used · Partsyol · Belgien
67,68 €
Se delen
Baklys
Reverse light Fiat 500 Abarth — Fiat 500 Abarth (2008–present) · 2024
OEM 52008634 · Used · Partsyol · Belgien
37,60 €
Se delen