Donorbil
Toyota
Prius Prime
2017–
Bildata
- Mærke
- Toyota
- Model/serie
- Prius Prime
- Generation
- Prius Prime (2017–)
- Årgang
- 2017
- Slagvolumen
- 1.800 ccm
- Effekt
- 72 kW (98 hk)
- Brændstof
- gasoline_hybrid
- Karosseritype
- Hatchback
- Gearkasse
- Automatic
- Kilometerstand
- 130.000 km
Toyota Prius Prime 2017 Automatic
7 dele på lager
Se alle 7 deleSælger
Sælger
Partsyol
Nederlandene
Specialiseret i
- Ford
- Toyota
- BMW
- Audi
- Volkswagen
7 dele fra denne Toyota Prius Prime

Håndbremsegreb komplet
Handbrake/parking brake lever assembly Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM 9Y01B60326 · Used · Partsyol · Litauen
12,65 €
Se delen
Motor
Engine Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM X2ZR · Used · Partsyol · Litauen
1.309,00 €
Se delen
Kardanled til ratstamme
Steering column universal joint Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
Used · Partsyol · Litauen
77,00 €
Se delen
Ratstamme komplet
Steering wheel axle set Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM 4525047330 · Used · Partsyol · Litauen
60,50 €
Se delen
Koblingssæt
Clutch set kit Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM 9J310261 · Used · Partsyol · Litauen
49,50 €
Se delen
Drivaksel for
Front driveshaft Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM DW88R · Used · Partsyol · Litauen
52,25 €
Se delen
Gearskifter/gearvælger
Gear shifter/selector Toyota Prius Prime — Toyota Prius Prime (2017–present)
OEM 75G202RHD · Used · Partsyol · Litauen
15,40 €
Se delen